Сирія, діти
У Сирії від російських авіаударів загинули 370 людей

З початку російських авіаударів в Сирії загинули 370 людей, близько третини з них – цивільні особи. Такі дані наводить Сирійська обсерваторія з прав людини, повідомляє Європейська правда.

За даними правозахисників, були вбиті 243 бойовика, зокрема, 52 – із групи «Ісламська держава», та 127 мирних жителів. Серед цивільних осіб були 36 дітей і 34 жінки. Згідно з даними Сирійської ради з нагляду за правами людини (SOHR), унаслідок проведених напередодні точкових бомбардувань російської авіації в сирійській провінції Латакія було вбито 45 осіб. Удари авіації завдано по територіях, контрольованих повстанцями.

На сайті правозахисної організації повідомляється, що від ударів російської авіації в землях Джабаль аль-Акрад на півночі Латакії загинули і зазнали поранень близько 120 людей. При цьому число жертв і постраждалих зростає, оскільки деякі люди залишилися під уламками після бомбардування.

Раніше міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон напередодні заявив, що за час повітряної операції Росії в Сирії було вбито сотні мирних жителів. «Британські Королівські військово-повітряні сили дотримуються дуже суворих правил. Протягом року вони завдавали ударів в Іраку, і за цей час не було жодних жертв серед цивільного населення. Росіяни діють в Сирії кілька тижнів, і, відповідно до звітів незалежних експертів, вони вже вбили кілька сотень людей», – заявив глава оборонного відомства виданню The Telegraph.

Військова операція РФ в Сирії почалася 30 вересня. Відтоді щодня, навіть у вихідні дні, в російському міністерстві оборони звітують про бойові вильоти.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ