Савченко7
Савченко не подаватиме апеляцію на вирок суду

Сестра української льотчиці, народного депутата Надії Савченко Віра опублікувала текст її останнього слова, яке у четвер мало прозвучати в російському суді. Про це йдеться на її сторінці в Фейсбук

«Я не визнаю ні вини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувачувального вироку – апеляції не буде. Я хочу, щоб весь цивілізований демократичний світ зрозумів, що Росія – це країна третього світу з тоталітарним режимом і диктатором-самодуром, в якій плюють на права людини і міжнародне право», – пише Савченко.

Вона наголосила, що апеляцію не подаватиме, та окреслила план своїх дій.

«Після вироку я продовжу голодування ще на десять днів, доки він не вступить в силу – і це незалежно від перекладу вироку українською мовою, бо перекладом вони вміють довго час тягнути. Через десять днів я оголошу сухе голодування. І тоді в Росії є не більше десяти днів, щоби повернути мене в Україну, звідки викрали! І мене не хвилює, яким чином вони будуть це обґрунтовувати. Я чула про досить непогані здібності Петра Олексійовича Порошенка в дипломатії. Ну, що ж, я сподіваюсь, що його дипломатичних здібностей вистачить на те, щоби в Росії домовитись з одним ідіотом… Адже він обіцяв моїй матері, що ще на травневі свята 2015 року я буду вдома», – йдеться в повідомленні Савченко.

«Я тепер, вже як політик, більше не подам руки Росії не політичній арені. Дуже не з руки подавати руки тому, хто тримав тебе в наручниках, а твій народ – в кайданах. Але ухвалюючи кожне своє політичне рішення, я завжди буду думати, як воно аукнеться на простому народові, як України, так і Росії. Бо в Росії попри все є багато чесних, порядних, добрих і нещасних людей» – резюмувала українська політув’язнена.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, українська льотчиця Надія Савченко, яку незаконно судять в Росії, оголосила сухе голодування. Про це вона заявила в ході судового засідання 3 березня.

Нагадаємо, 2 березня російський прокурор попросив суд призначити для Савченко покарання у вигляді 23 років позбавлення волі в колонії загального режиму за звинуваченням у причетності до вбивства російських журналістів на Донбасі.

1

2

3

4

БЕЗ КОМЕНТАРІВ