«Талібан»
Путін особисто зустрічався з лідером «Талібану»

Путін хотів купити прихильність терористичного руху «Талібан». Для цього Президент Росії Владімір Путін особисто зустрічався з ватажком терористів Ахтаром Мансуром до його загибелі 3 грудня. Сторони обговорювали можливість підтримки талібів з боку РФ, пише британська газета The Sunday Times з посиланням на неназваного командира талібів, який нібито був присутній під час цієї зустрічі.

Бесіда, за його словами, сталася у вересні на російській військовій базі в Таджикистані. Командир талібів повідомив, що за співпрацю в російських інтересах Росія пообіцяла «Талібану» фінансову та військову допомогу.

За словами джерела видання, Путін, у свою чергу, вимагав від «Талібану» посилити атаки на лідерів афганських моджахедів та Ісламську партію Афганістану, яка воювала з радянськими військами.

Два інших командири руху розповіли газеті, що Кремль підтримує «Талібан» для розширення свого впливу на Кабул.

Вахід Мужда, колишній представник «Талібану», повідомив, що Москва налагодила відносини з талібами 2 роки тому. За його словами, приводом для цього стала стурбованість Росії ситуацією з радикальними ісламськими угрупованнями в країнах колишнього СРСР.

Нагадаємо, раніше директор департаменту МЗС Росії, спецпредставник керівника РФ в Афганістані Замір Кабулов заявив, що «Талібан» веде боротьбу з «Ісламською державою», що «збігається з російськими інтересами». За його словами, РФ також має канали зв’язку для обміну інформацією з талібами. При цьому чиновник підкреслив, що «Талібан» не можна вважати терористами.

  • СПОНСОР И СОЗДАТЕЛЬ СЕТИ МИРОВОГО ТЕРРОРИЗМА ФАШИСТСКАЯ РАСИСТСКАЯ РОССИЙСКАЯ ФЕДЕРАЦИЯ – ЭТО рОССИЯ пУТИНА.