normands-ka-chetvirka
Зустріч «нормандської четвірки» у Берліні – також під загрозою

Через напружені дипломатичні відносини між Москвою та Парижем у питаннях щодо Сирії президент Росії Владімір Путін скасував свій візит до Франції. Про це повідомляє французький телеканал BFM TV із посиланням на джерела в оточенні президента Франції.

10 жовтня президент Франції Франсуа Олланд дав зрозуміти, що зустріч з Путіним в Парижі може не відбутися. За його словами, він сумнівається, що європейським лідерам вдасться вмовити РФ зупинити авіаудари в Сирії.

Агентство Reuters повідомляє, що у вівторок вранці між Кремлем і Єлисейським палацом відбулася розмова, і французька сторона запропонувала, щоб Олланд та Путін обговорили лише ситуацію в Сирії, без жодних інших питань.

«У відповідь на цю пропозицію Росія просто зазначила, що хоче відкласти візит, запланований на 19 жовтня», – сказав співрозмовник.

Путін повинен був зустрітися з президентом Олландом 19 жовтня в Парижі. Там російський глава держави мав провести переговори в Єлисейському палаці і взяти участь у відкритті Російського духовного центру.

Нагадаємо, канцлер ФРН Анґела Меркель запросила лідерів країн «нормандської четвірки» – України, Німеччини, Франції й Росії – на вечерю в Берліні 19 жовтня. Чи відбудеться тепер ця зустріч, наразі невідомо.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ