Путін
Ніколай Суворов вимагає відставки Путіна через розграбування Росії та зубожіння російського народу

В Росії відбудеться черговий цікавий судовий процес. Арбітражний суд Саратовської області прийняв до розгляду заяву жителя міста Балаково Ніколая Суворова, який вимагає відсторонити від посади президента РФ Владіміра Путіна. Про це повідомляє Meduza.

У позовній заяві Суворов вимагає відставки Путіна «як ворога народу, друга олігархів і чиновників, за розграбування Росії та зубожіння російського народу, за збагачення чиновників, банкірів, мільярдерів-грабіжників».

На сайті суду опублікована відповідна ухвала про прийняття заяви, підготовку до попереднього судового засідання і призначення попереднього судового засідання.

Заявник – Ніколай Суворов – повинен з’явитися в суд і відправити на попереднє засідання, яке призначене на 28 квітня, свого представника. У документі вказано, що зацікавлена ​​особа, тобто президент Росії Владімір Путін, «має в обов’язковому порядку направити в суд і особі, яка бере участь у справі, відгук на заяву». Причому відгук зацікавлена ​​особа або його представник мають надати до суду не пізніше, ніж 25 квітня.

Суд, у свою чергу, має сповістити Суворова і Путіна про дату попереднього засідання у справі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ