Розвідка дізналася про таємну зустріч Путіна і Януковича
Розвідка дізналася про таємну зустріч Путіна і Януковича

Американське видання Newsweek із посиланням на інформацію, отриману від розвідки інформує, що Президент РФ Владімір Путін таємно зустрічався біля Волгограду з екс-президентом України Віктором Януковичем для обговорення доказів отримання Полом Манафортом платежів від Партії регіонів.

ЗМІ з’ясували, що після публікації інформації про отримання тодішнім керівником виборчої кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом 12,7 мільйонів доларів від Партії регіонів Путін таємно зустрівся з Януковичем.

«Янукович запевнив Путіна, що не було жодних документальних слідів, які показують виплати Манафорту, хоча Путін сказав своєму оточенню, що він не вірить українському президенту», – повідомило видання.

Нагадаємо, 31 травня народний депутат України Сергій Лещенко оприлюднив інформацію, що свідчить про надання Партією регіонів великих сум на діяльність партії «Наша Україна» і Компартії, а також для роботи Центральної виборчої комісії 2012 року.

Крім того, у документах фігурувало ім’я американського лобіста і політтехнолога Пола Манафорта, який був вимушений піти з передвиборчого штабу кандидата у президенти США Дональда Трампа через скандал із «чорною бухгалтерією».

Пізніше НАБУ підтвердило наявність імені Манафорта серед списків «чорної бухгалтерії» «регіоналів», згідно з якими він отримав 12,7 мільйонів доларів. Нині триває розслідування цієї справи.

Читайте: ГПУ може зірвати розслідування справи клану Януковича

БЕЗ КОМЕНТАРІВ