У Запоріжжі на майдані Героїв революції встановили пам’ятник, який втілює собою абсурдність російської інформаційної пропаганди, повідомляє Радіо Свобода.

Скульптура вагою 15 кг, зліплена із глини зі Слов’янська, зображає істоту, схожу на Президента РФ Владіміра Путіна. Істота у розпачі притискає до грудей снігура. Автор ідеї – запорізький активіст Максим Дрозденко, втілив задум скульптор Олександр Третяк. На виготовлення пам’ятника пішло близько місяця.

Як розповів Дрозденко, біля Запорізької облради скульптура стоятиме протягом Дня Незалежності, після чого її перемістять до однієї з баз відпочинку на острові Хортиця. Втім, зазначив активіст, у разі схвалення місцевою владою пам’ятник залишиться на майдані Героїв революції.

«Це пам’ятник інтернет-мему про замучених жидобандерівцями російськомовних снігурів. Це єдиний інтернет-мем, що народився у Запоріжжі. Народився він з виступу на російському телебаченні, коли тамтешні пропагандисти заявили, що у 106-й запорізькій школі вчителька начебто сказала підгодовувати синиць, бо вони, мовляв, синьо-жовті, а снігурів убивати, бо вони кольору російського прапора», – розповів Дрозденко. Скульптура вже припала до душі місцевим жителям та бійцям АТО, які раніше пройшлися маршем у середмісті.

До слова, образ Путіна з’являється у неочікуваних втіленнях і на кримських вулицях. Так, у Сімферополі створили величезне ґрафіті із зображенням косого Путіна, а в Севастополі встановили білборд із зображенням президента РФ на тлі купи сміття.

Читайте: Нові шедеври інформаційної війни: «москальський снігур» і «бандерівська синиця»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ