Портніков зауважив, що Путін замість себе відправляє брехати інших
Портніков зауважив, що Путін замість себе відправляє брехати інших

Журналіст і публіцист Віталій Портніков у статті для Радіо Свобода пояснив, чому Кремль так цинічно і хворобливо реагує на попередні результати розслідування щодо катастрофи літака Boeing-777, який 17 липня 2014 року в небі на Донбасом збили проросійські бойовики.

«Російський правитель неймовірно розлючений тим, що світ не повірив його брехні – всім цим «експертизам», всім цим заявам Міноборони Росії, всім брудним потокам дезінформації, за допомогою яких Кремль сподівався обдурити людство. І Путін посилає Лаврова і Пєскова виправляти ситуацію. А як її виправити?» – наголосив Портніков.

За його словами, Путін відправляє своїх речників цинічно брехати, оскільки не може відправити на лаву підсудних самого себе.

«У перші ж хвилини після знищення російськими військовими пасажирського літака було ясно, що Путін не просто вбив усіх цих людей, але і виніс смертний вирок своєму режиму. Тільки – відкладений вирок. І тепер питання відповідальності за вбивство – це тільки справа часу. Як і формування у світовій громадській думці образу держави-вбивці – Росії», – висловив думку журналіст.

Крім того, як зауважив Віталій Портніков, відразу було очевидно, що Кремль не проситиме вибачення навіть після того, як стануть відомі результати розслідування. «Що не видасть вбивць навіть після того, як у 2018 році будуть оприлюднені їхні імена. Що кремлівські чиновники будуть сміятися над жертвами і їхніми близькими, над державами, які втратили своїх громадян. «Вибачення – за що?».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ