Історик розніс політику кремлівського лідера
Історик розніс політику кремлівського лідера

Російський історик, режисер, член Незалежної ради з прав людини Євгєній Понасєнков в інтерв’ю Радіо Свобода розкритикував діяльність Президента РФ Владіміра Путіна.

«У нього було два варіанти: використовувати шалені нафтові гроші двохтисячних для створення сучасної держави або розділити все це між кланами своїх приятелів з Петербурга і влаштувати те, що він влаштував, а потім спиратися на чернь», – зауважив Понасєнков.

На його думку, врешті-решт, Путін вирішив обрати другий варіант. «Він спирається на лузерів, які убогі і нещасні в житті. У них усе погано, вони стали бідніше жити, долар не по 35, а по 65, але їм це не так важливо, головне для них – що ця гидота відбувається і з тими, хто може жити краще».

Крім того, він зауважив, що в Росії такий відсоток людей дуже високий, і вони готові помститися за свого «імператора».

За його словами, Путін намагається відволікти народ від реальних внутрішніх економічних і соціальних проблем за допомогою імітації внутрішньої політики, не розуміючи, що зробити це з нерозвинутою економікою у серйозному вигляді неможливо, її можливо хіба що вигадати на рівні «молодець серед овець».

«І ось знайшли Україну. Скориставшись багато чисельними комплексами через перерозподіл земель, національних нюансів і режисуру конфлікту. І це стало імітацією зовнішньої політики. Звісно, коли градус кипіння зростає, коли кожного дня зомбується населення, воно стає страшенно агресивним і жорстоким. І на пусте місце легко поставити що завгодно, тож туди поставили страшний обман, що призвів до істерики, агресії у суспільстві», – підкреслив режисер.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ