Путін привселюдно визнав, що Кремль вторгнувся на Донбас
Путін привселюдно визнав, що Кремль вторгнувся на Донбас

12 жовтня Президент РФ Владімір Путін привселюдно заявив, що Росія була змушена «захищати російськомовне населення» на Донбасі і в Криму, тим самим визнавши втручання Кремля у конфлікт на Сході України – передає УНІАН.

«Підкреслю, що ми були змушені захищати російськомовне населення на Донбасі, змушені були відреагувати на прагнення людей, що живуть в Криму, повернутися до складу РФ», – заявив Путін.

Крім того, він оголосив, що без урегулювання політичної частини «Мінська-2» врегулювання на Донбасі чекати не варто: «Весь час посилаються, що всього цього не можна зробити, оскільки в зоні конфлікту на Донбасі відбуваються перестрілки».

Підкреслимо, у цій заяві кремлівський лідер укотре згадав про умови Мінських домовленостей, які значна частина політиків і експертів визнали неприйнятними для України.

Російський Президент зазначив, що терористи на Донбасі уже з 9 вересня не «ведуться на провокації». За його словами, його обурює те, що Україна не йде на контакти з бойовиками та не веде з ними політичних домовленостей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ