hodorkovs-ky-y
Ходорковський зазначив, що може передбачити дії пані Клінтон, але не Трампа

Якщо республіканець Дональд Трамп здобуде крісло президента США, він стане маріонеткою Кремля. Принаймні у цьому переконані представники Демократичної партії. Водночас російський екс-олігарх Міхаіл Ходорковський, навпаки, вважає: більш ймовірний конфлікт через небажання Путіна підлабузнюватися перед Вашингтоном. Про це він сказав в інтерв’ю Politico.

«Ми всі знаємо людей, схожих на Трампа, – сказав Ходорковський. – І малоймовірно, що Путін стане підігравати на догоду амбіціям Трампа так, як Кадиров підіграє на догоду амбіціям Путіна».

Ходорковський вважає, що Путін з самого початку планував свої дії, виходячи з перемоги пані Клінтон на виборах, і тому в останні місяці превентивно намагався зіпсувати американсько-російські відносини.

«Йому краще самому спуститися до самого дна, щоби вона могла зробити тільки один крок – вгору», – сказав Ходорковський.

Але Ходорковський застеріг: «Якщо тепер пані Клінтон переможе, виявиться: те, що Путіну здається дном, ще не справжнє дно. Вона прекрасно знає, як ударами загнати Путіна ще нижче. У неї великий досвід, і вона не пробачить (…) втручання у внутрішній виборчий процес у США».

Ходорковський вважає: важко передбачити, що трапиться, коли Путін відмовиться підкоряти Росію бажанням Трампа. Конфлікт з Трампом у разі його обрання неминучий, переконаний він. Ходорковський також додав, що може передбачити дії пані Клінтон, але не Трампа.

Як відомо, у США 8 листопада проходить загальне голосування на виборах президента країни. Нинішній глава держави Барак Обама залишає свій пост після двох термінів президентства.

За даними аналітиків, демократ Гілларі Клінтон має близько 90% шансів перемогти республіканця Дональда Трампа та обійняти посаду президента США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ