Експерт зауважила, що Путін боїться Клінтон
Експерт зауважила, що Путін боїться Клінтон

Американський експерт Фріда Ґітіс у статті для CNN прокоментувала ставлення Президента РФ Владіміра Путіна до кандидата у президенти США Ґілларі Клінтон.

«Хоча Дональд Трамп і Владімір Путін перебувають у повній згоді з низки питань, є одна тема, щодо якої їх погляди розходяться. Трамп стверджує, що Клінтон занадто слабка, щоб бути президентом США, а ось Путін, схоже, щиро її боїться», – зауважила Ґітіс.

Вона підкреслила, що останнім часом з’являється все більше доказів того, що Росія активно намагається перешкодити Клінтон в її боротьбі за пост президента. Коли хакери опублікували листування Національного комітету Демократичної партії всього за кілька годин до Національного з’їзду Демократичної партії, експертам вдалося виявити слід російських спецслужб, після чого були зламані дані керівника кампанії Клінтон Джона Подеста.

«Тепер американська держава формально звинуватила Росію у втручанні у вибори в США, і поки всі спроби втручання показують, що їх мета – завдати шкоди кандидату від демократів», – зазначила фахівець.

На її думку, страх Путіна перед Клінтон легко пояснити – тоді як Трамп намагається привернути увагу виборців до того, що Клінтон затинається й кашляє, кремлівський лідер бачить у ній реальну загрозу своїм планам.

«Для Путіна зупинити Клінтон – не тільки важлива стратегічна мета. Це ще й щось особисте», – наголосила автор.

Читайте: Що чекає на Україну в разі перемоги Клінтон

БЕЗ КОМЕНТАРІВ