Лагард
Першу сходинку в рейтингу найвпливовіших людей планети зайняла глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард

Президент Росії Владімір Путін стрімко втрачає популярність. За рік він опустився з першого на 29 місце в щорічному рейтингу ста найвпливовіших людей планети за версією журналу Time, передає Дождь.

Першу сходинку в рейтингу зайняла глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард. Президента Росії також випередили держсекретар США Джон Керрі, канцлер Німеччини Анґела Меркель, бізнесмен Дональд Трамп і глава Азіатського банку інфраструктурних інвестицій Лін Лікун. Вони увійшли до п’ятірки найвпливовіших людей планети за версією журналу.

Президент США Барак Обама займає 13 місце в рейтингу. Кандидат у президенти США від Демократичної партії Ґіларі Клінтон – 18-те. Інший кандидат у президенти США, сенатор від Штату Тед Круз, котрий балотується від Республіканської партії, посів 23 місце. Президент Франції Франсуа Олланд на 22-й позиції.

Президент Туреччини Рейджеп Ердоґан йде слідом за Путіним, його журнал помістив на 30-ту сходинку. А глава Північної Кореї Кім Чен Ин виявився на 31-му рядку.

Нагадаємо, в 2015 році Путін очолив рейтинг ста найвпливовіших людей за версією журналу Time.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ