Путин-с-семьей
Всі члени сім’ї Президента РФ Владіміра Путіна змінили прізвища

Родина російського Презитента замітає сліди корупції. Всі члени сім’ї Владіміра Путіна змінили прізвища. Вже є Фаасен, Воронцова, Тихонова й Очеретна. Про це повідомив головний редактор тижневика «Собєсєднік» Юрій Пилипенко, передає Радио Свобода.

Нещодавно стало відомо, що колишня дружина Путіна Людмила стала Очеретною. ЗМІ писали, що вона нібито вийшла заміж. При цьому, на думку Пилипенка, це може не відповідати дійсності, адже вона могла взяти собі просто зручне прізвище.

Він розповів, що після розлучення Людмила Путіна взяла своє дівоче прізвище Шкребнєва. Саме на нього зареєстрована фірму, яка здає в оренду будівлі.

«Один з документів, який у нас представлений про те, що вона володіє 100% акцій однієї з фірм, там сказано, що це Шкребнєва Людмила Олександрівна. Це дочірня фірма від цього самого центру, який займається здачею, як ми зрозуміли, в оренду будівель на Воздвиженці», – сказав Пилипенко.

Здача в оренду будівель принесла колишній дружині Путіна півмільярда рублів.

Масову зміну прізвищ у родині господаря Кремля журналіст не схильний вважати нормальною.

«Може бути, є й інше, чому і Фонд боротьби з корупцією Навального зацікавився цією публікацією, дав дуже сильний поштовх, зрушення цьому. Тому що, можливо, за цим ховаються не лише питання безпеки, але, можливо, питання корупції, з якою сьогодні так активно бореться президент», – сказав Пилипенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, журналісти активно вивчають подробиці життя родини Владіміра Путіна. Нещодавно мішенню ЗМІ стала старша донька Президента РФ  Марія Фаассен. Раніше – ЗМІ писали про молодшу доньку Катерину Тихонову.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ