Путін
Путін знайшов виправдання щодо катастрофи СУ-24

Владімір Путін відреагував на сьогоднішнє знищення російського військового літака у повітряному просторі Туреччини. На зустрічі з йорданським королем Абдаллою II. хазяїн Кремля назвав за це Туреччину «пособником терористів».

Як пише Українська правда, за словами Путіна, російські льотчики і літак ніяк не загрожували Туреччині. «Сьогоднішня втрата пов’язана з ударом, який нам завдали в спину пособники терористів», – заявив Путін. «Наш літак був збитий над територією Сирії ракетою повітря-повітря з турецького літака Ф-16. Впав на територію Сирії в 4 км від кордону з Туреччиною».

«Туреччина завдала удару по літаку РФ, незважаючи на те, що Росія уклала з США угоду про попередження таких інцидентів», – також заявив він. «Ця трагічна подія матиме серйозні наслідки для російсько-турецьких відносин. Ми завжди ставилися до Туреччини як не просто до близького сусіда, а як до дружньої держави. Не знаю, кому було потрібно те, що зроблено сьогодні, у всякому разі, не нам», – сказав ображений Путін. – Замість того, щоб негайно налагодити з нами необхідний контакт, наскільки нам відомо, турецька сторона звернулася до своїх партнерів по НАТО для обговорення цього питання, як ніби це ми збили їхні літак, а не вони наш».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, турецькі ВПС на кордоні з Сирією збили російський військовий літак, який порушив повітряний простір Туреччини.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ