Путін
Путін хоче угоду, яка не дозволить Заходу підтримувати «держперевороти»

Росія пропонує на євроатлантичному просторі вийти на юридично зобов’язувальні гарантії безпеки, передбачивши також протидію спробам державних переворотів. Про це заявив Президент РФ Владімір Путін на саміті Організації договору про колективну безпеку, повідомляє ТАСС.

 «Я переконаний, що необхідно поновити предметне обговорення й теми створення в євроатлантиці системи рівної та неподільної безпеки. Потрібно провести повну інвентаризацію накопичених проблем і розбіжностей», – сказав російський президент.

«На основі такого аналізу можна буде вийти на обговорення принципів стійкого політичного розвитку в ОБСЄ та інших міжнародних організаціях, узгодити юридично зобов’язувальні гарантії неподільності безпеки для всіх країн, домогтися дотримання базових принципів міжнародного права, а це – повага суверенітету держав, невтручання у внутрішні справи, закріпити норми про неприпустимість потурання антидержавним і антиконституційним переворотам і заохочення радикальних екстремістських сил», – заявив Путін.

За його словами, співпраця держав у рамках ОДКБ, безумовно, не спрямована ні проти кого. «Ми відкриті до конструктивної взаємодії. Саме такий підхід закріплено у підсумковій заяві, яку підпишуть сьогодні», – сказав Путін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 3 вересня на полігоні під Новоросійськом розпочалися спільні армійські навчання «Слов’янське братерство», на яких відбулися тренування з протидії Майдану. У навчаннях взяли участь десантники з Росії, Білорусі та Сербії – кандидата в члени ЄС.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ