Путін
Путін-йог

Президент Російської Федерації Владімір Путін пообіцяв Прем’єр-міністру Індії Нарендрі Моді спробувати свої сили в йозі. Про це повідомили у прес-службі Кремля.

«Чим я ще не займався, так це йогою. Але вона не може не захоплювати. Я подивлюся, що у змозі зробити, виходячи з рівня своєї спортивної підготовки», – сказав Путін на зустрічі з прем’єром Індії в Уфі. Зі слів російського президента, «коли дивишся на справжніх йогів, здається, що досягти такої досконалості неможливо, і саме це зупиняє».

Нарендра Моді подякував Путіну за проведення в містах Росії Міжнародного дня йоги 21 червня. За словами індійського прем’єра, розмах святкувань мав стати натхненням для молодого покоління, яке прихильне до здорового способу життя.

Як зазначають російські ЗМІ, раніше чиновники РФ різного рівня неодноразово висловлювали свою думку щодо йоги. Рік тому міністр культури Владімір Медінскій під час засідання ради з національних відносин заявив, що в кожному регіональному будинку народної творчості «необхідно створити відділи традиційної народної культури». «І взагалі краще підтримувати в наших ДК не хатха-йогу і фен-шуй, а майстер-класи традиційних технологій для дітей: від народних бойових мистецтв до народної кулінарії», – авторитетно заявив глава Мінкультури РФ.

Наприкінці червня у ЗМІ з’явилися повідомлення про рекомендації влади Нижньовартовська не допустити заняття йогою в муніципальних освітніх установах. Під листом стояв підпис в.о. начальника управління із соціальної та молодіжної політики міста Ірини Рибіної. Зокрема, у листі йшлося, що «йога нерозривно пов’язана з релігійними практиками», «має окультний характер», а «поширення навчань деструктивного релігійного спрямування» є неприпустимим. Втім, пізніше ці листи було відкликано.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ