wpid-1459-660x440
По східній частині міста завдали понад 20 повітряних ударів

За кілька днів до чергового раунду перемовин, спрямованих на припинення вогню у Сирії, російські та урядові літаки 13 жовтня 2016 року завдали нових повітряних ударів по місту Алеппо, передає Радіо Свобода.

За повідомленням сирійських правозахисників, по східній частині міста завдали понад 20 повітряних ударів, через що загинули семеро цивільних. У повідомленні спостерігачів також йдеться про те, що ще чотири людини загинули у результаті артилерійського обстрілу.

Минулого тижня Росія заблокувала ухвалення у Раді безпеки ООН резолюції, яка передбачала припинення повітряних ударів і польотів військової авіації над сирійським містом Алеппо. У Москві пояснили, що Росія ветувала проект резолюції щодо Сирії, тому що він є «політизованим та має односторонній характер».

Сотні мирних жителів загинули внаслідок російських і сирійських урядових повітряних ударів по утримуваних повстанцями районах Алеппо, відколи бойові дії в Алеппо поновилися 19 вересня після зриву перемир’я, яке було погоджено США і Росією.

Нагадаємо, 19 вересня у сирійській провінції Алеппо піддали обстрілу гуманітарний конвой ООН і «Червоного Півмісяця». 18 автівок з 31 зазнали пошкоджень. Загинули близько 20 осіб, зокрема, співробітник міжнародної організації «Червоного Хреста і Червоного Півмісяця».

Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини повідомляв, що авіаудари завдав сирійський або російський літак. Уряд США заявив, що сирійський режим та РФ знали маршрут обстріляного конвою.

Через обстріл колони ООН та «Червоний хрест» заявили про призупинення доставки гуманітарної допомоги в Сирію.

3 вересня стало відомо, що Держдеп США більше не братиме участь у двосторонніх переговорах із Росією щодо Сирії. Причиною припинення співпраці є недотримання Кремлем своїх зобов’язань у рамках домовленостей про перемир’я.

Читайте: Держдума санкціонувала безкарність військових РФ у Сирії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ