бойовики
Аброськін: у Донецьк прибули 2 тисячі найманців з Росії

У Донецьку в чотирьох корпусах гуртожитків Донецького національного університету дислокуються 2 тисячі найманців, що воюють на боці «ДНР». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава облуправління МВС Донеччини В’ячеслав Аброськін, посилаючись на інформацію від місцевих мешканців.

«У Донецьку в чотирьох корпусах гуртожитків ДонНУ на вул. Рози Люксембург оселилися і в даний момент дислокуються найманці, які воюють на боці «ДНР» у кількості близько 2 тисяч осіб, – зазначив він. – Біля гуртожитків викопано окопи і встановлено кулеметні точки. На підходах до корпусів організовано чотири блокпости».

До слова, раніше на своїй сторінці у Facebook російський музикант Алєксєй Лебединський, відомий як «Професор Лебединський», написав, що з Наро-Фомінська (РФ) понад 500 «контрактників» найближчої доби готуються до відправки на Донбас. Вони пройшли 3-місячну посилену підготовку, серед них є снайпери, багато кавказців-мусульман.

Інформаційний Акцент

  • людмила

    Америку открыли…Они там живут с лета прошлого года, с тех пор,когда Украина в обмен на Славянск, сдала Донецк..Кто за это ответит?