0929472_1597980Путін пообіцяв прем'єру Індії спробувати себе в йозі
В жовтні з’явиться трибунал щодо збитого Путіним авіалайнера Леха Качинського

В жовтні 2015 року з’явиться трибунал щодо збитого Владіміром Путіним авіалайнера Леха Качинського. Про це у відеокоментарі опозиційному російському журналістові Алєксандру («Саші») Сотнику заявив один з найбільш поінформованих експертів з РФ, політолог Андрій Піонтковський, пише newsru.ua.

За його словами, цьому активно сприятиме новообраний польський президент Анджей Дуда, котрий представляє ту ж парламентську партію, що й брати Ярослав та Лех Качинські. До справи долучиться й новий націонал-демократичний уряд Республіки Польща, формування якого очікується у жовтні.

Що ж стосується створення під егідою ООН міжнародного трибуналу щодо МН-17, що наразі активно блокуються Росією, то дослідник оцінив його перспективи як досить ймовірні. За його словами, блокування з цього питання з боку Кремля так чи інакше буде подолано, оскільки йдеться про престиж одразу декількох провідних країн світу.

За прогнозами Піонтовського, задля самозбереження й уникнення загальносвітового військового конфлікту «силова» партія влади незабаром замінить Путіна на Сєргєя Іванова, котрий вже публічно продемонстрував готовність до діалогу з країнами Заходу. При цьому кампанію уряду Дмітрія Мєдвєдєва з показового знищення імпортних харчів він вважає свідомою та дуже дієвою дискредитацію іміджу Путіна з боку тих, хто реально контролює владу в РФ.

Нагадаємо, 2010 року у гучній катастрофі ТУ-154 під Смоленськом загинув польський президент Лех Качинський і вся владна верхівка країни. Військова прокуратура Польщі звинувачує двох російських диспетчерів. Одного з них звинувачують у створенні небезпечної ситуації в повітрі. Другому закидають незумисне доведення до катастрофи.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 17 липня 2014 року орієнтовно о 16.20 зник з екранів радарів літак авіакомпанії «Малайзійські авіалінії» Боїнг 777, який здійснював рейс МН-17 за маршрутом Амстердам – Куала-Лумпур. Як стало зрозуміло пізніше, він упав поблизу міста Тореза Донецької області. За відомостями очевидців, літак вибухнув у повітрі, тіла загиблих розкидало в радіусі 4 кілометрів. Як стверджує радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, авіалайнер було збито проросійськими терористами із зенітно-ракетного комплексу «Бук», які постачає їм Росія.

14 липня 2015 року Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна офіційно звернулися до Ради Безпеки ООН з проханням створити міжнародний кримінальний трибунал для притягнення до відповідальності винних у катастрофі літака «Малайзійських авіаліній» на Донбасі. У МЗС Росії виступають проти ідеї створення міжнародного трибуналу, називаючи її «несвоєчасною і контрпродуктивною».

Зазначимо, Росія має право вето в Раді Безпеки ООН і може блокувати будь-яку пропозицію, яка виноситься на голосування. Україна виступає за докорінну реформу системи ООН.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ