Військкомат
У Томську «запрошення» прибути до військкомату отримали 3,5 тис. осіб

Тисячі сибіряків несподівано отримали повістки до воєнкоматів. Лише в одному місті Томськ «запрошення» прибути до військкомату отримали три з половиною тисячі містян. Як повідомляє місцева агенція новин ТВ2, більшість подібну «повістку» отримали вперше – це жінки до 45 років, рядові запасу до 50 років і офіцери запасу до 60 років.

У військкоматі пояснили розіслані «запрошення» раптовою потребою провести облік військовослужбовців в запасі. Обласний воєнком Юрій Жуков запевнив, що це цілком звичайна процедура – просто чомусь цього разу дуже масова. Військовий наполягає, що це не повістка, а просто «запрошення» прийти у військкомат.

При цьому опитані журналістами резервісти таку заяву заперечують: кажуть, що такі «запрошення» раніше ніколи не отримували. Проведене опитування також виявило, що дивні «не-повістки» отримали не лише військовослужбовці резерву, але й ті люди, які в армії ніколи не служили. Журналісти підсумували: «Томичі пов’язують «повістки» з напруженою ситуацією між Росією та Україною». У військкоматі цей зв’язок заперечують, кажуть, що облік – плановий.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, провладна телекомпанія Сирії розповсюдила інформацію про участь у війні російської армії. Зокрема, у повідомленні йдеться, що путінські війська воюють на боці армії президента Башара Асада.

Читайте: Кат чеченців учить десантників Росії, Білорусі та Сербії «протидіяти Майдану»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ