Путін
Російський журналіст зробив прогноз щодо майбутнього Путіна

Відомий російський журналіст, письменник Алєксандр Сотнік, який прославився своєю критикою Кремля через його агресію проти України, у своєму Facebook зауважив, що новий рівень протистояння зі США, на який наважується РФ, призведе до поганих наслідків для Путіна.

Сотнік зауважив, що в Росії закінчується хвиля ейфорії після анексії Криму, тому Кремль вирішив вийти на новий рівень протистояння зі США. Проте, на його думку, це не призведе ні до чого хорошого Президента РФ Владіміра Путіна, який уже зовсім скоро піде з політичної карти світу.

«Думаю, в Кремлі це чудово розуміють, тому починають нагнітати градус протистояння з Америкою. А це вже зовсім інший рівень. І треба сказати – останній. За цією межею – все. Гаплик. Кому гаплик? Вашингтону? Росії? Думаю, ні то, ні інше. Путіну. І він вже маячить на горизонті», – наголосив журналіст.

Щоправда, як він зазначив, що навіть відхід Путіна з політичної сцени не виправить ситуацію в Російській Федерації: «На жаль, листоноша історії вже поспішає до кожного росіянина з цілим стосом рахунків. І їх доведеться сплатити».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ