Пивопровід
Обійшовся пивопровід власнику De Halve Maan у 4 млн. євро

Трубопровід, який дозволяє транспортувати хмільний напій, не використовуючи автівки, вирішила створити пивоварня в бельгійському місті Брюгге, пишуть vesti.ru.

Труба завдовжки понад 3 км прокладена від пивоварні De Halve Maan в центрі міста до заводу з бутилювання. Вона здатна транспортувати 1,5 тис. галонів (6819,14 л) напою за годину. Швидкість переміщення – 19 км за годину.

Обійшовся пивопровід власнику De Halve Maan Ксав’єру Ваннесте у 4 млн. євро. Також він запропонував усім бажаючим інвестувати в будівництво – в обмін на це пообіцяв постачати пиво додому до спонсорів. Таким чином Ваннесте вдалося зібрати приблизно 300 тисяч євро.

Пивовар розробив три опції – золоту, срібну та бронзову. Перша, приміром, коштувала 7,5 тис. євро (клієнт буде забезпечений щоденною 11-унцевою 0,33 літра) пляшкою пива, роздрібна ціна якої – 1,7 євро, а також «персональними склянками».

Пивопровід не тільки розв’язав питання з поставками пінного напою споживачеві, але і допоможе знизити рух транспорту в історичному центрі міста, де розташовано багато кафе і ресторанів. Це, своєю чергою, зменшить навантаження на бруківку, якою вимощені середньовічні вулички.

Читайте: Пиво та віскі – секрет довголіття 110-річної американки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ