Андрій Пивоварський
Джерела в Мінінфраструктури стверджують, що з відпустки Андрій Пивоварський в уряд не повернеться

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський відлітає у відпустку, з якої вже не повернеться на міністерську посаду. Про це «Лівому берегу» стало відомо з власних джерел.

Таким чином, Пивоварський має намір реалізувати ухвалене раніше рішення про відставку. При цьому офіційного оголошення – допоки не буде ясності з урядом – в Мінтрансі з цього питання робити не планують.

На час відпустки заміщатиме міністра інфраструктури його перший заступник Володимир Омелян.

В прес-службі Мінінфраструктури також повідомили, що затвердити або відмовити у відставці Пивоварському може лише Верховна Рада України, коментуючи інформацію ЗМІ про те, що він у середу нібито буде спілкуватися на цю тему з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком.

«Заява про відставку міністра лежить у Верховній Раді з грудня 2016 року, відтоді нічого не змінилося. Щоби міністр зміг піти у відставку, за це має проголосувати Верховна Рада», – підкреслили в Мінінфраструктури.

Як відомо, 11 грудня міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що йде у відставку.

Раніше Президент Порошенко вимагав повного перезавантаження Кабміну. При цьому президентська фракція «БПП» заявила, що задоволена роботою Пивоварського і вважає його міністром-технократом, який реалізує правильні реформи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ