Пивоварський
Пивоварський вважає, що керівні кадри міністерств мають отримувати щонайменше тисячу євро

Зарплата керівних співробітників міністерств має становити не менш як тисячу євро на місяць. Про це заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає ICTV.

«Враховуючи ті ризики, які ми зараз маємо, це мають бути тисячі євро на місяць. Люди повинні жити роботою, займатися роботою і не думати про те, що їм хтось зараз щось принесе і як їхні діти будуть вечеряти», – заявив він. На думку міністра, такий рівень зарплат у міністерствах є можливим у разі допомоги міжнародних донорів, «як це робилося в усьому світі, в інших країнах перехідного періоду». Також Пивоварський додав, що однією з умов його призначення на посаду міністра було забезпечення високої зарплати менеджерів, які ним залучаються, а його зарплата становить трохи більше ніж 6 тис. гривень на місяць.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що подає у відставку й не працюватиме в Кабміні наступного року. За його словами, важливим моментом щодо Міністерства інфраструктури є «питання справедливої оплати (праці) бюрократів». «Дуже важко керувати індустрією, де оборот майже 100 мільярдів гривень, де півмільйона людей, нести величезну відповідальність, дуже важко це робити за 6 тисяч гривень. Дуже важко мотивувати людей нових приходити з ринку на 5,4 тисячі гривень – це середня зарплата по міністерству. Це найнижча середня зарплата серед усього Кабінету міністрів», – заявляв він. Водночас, за словами джерел в оточенні Пивоварського, причина відставки міністра – в тому, що проти нього велася інформаційна кампанія.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України збільшив посадовий оклад Прем’єр-міністра на 25% з 1 грудня. Також зростають заробітні плати керівних працівників, фахівців і службовців. Підвищення набирає чинності з 1 грудня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ