Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк

Комітет Верховної Ради з питань протидії корупції звернувся до Кабміну з вимогою провести службове розслідування за підсумками операції з евакуації українців із Непалу. Про це у Facebook написав нардеп Борислав Береза.

«Кабмін має надати повний список усіх витрат і назвати суму, яку витратили в підсумку. Також потрібно назвати імена тих, хто планував такий формат евакуації, а також хто нестиме відповідальність, – написав він.

Варто зазначити, що розслідування триватиме не більше місяця. Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запевнив, що в. о. голови ДСНС Зорян Шкіряк відповість за «помилки» при організації евакуації українців з Непалу.

Нагадаємо, кілька днів поспіль Україна стежить за рятувальною операцією в Індії, куди Шкіряк вирушив, щоби вивезти українців з Непалу після землетрусу. Однак рятувальний борт Міноборони застряг в індійському Делі, а потім зламався. З Києва двічі передавали деталь, щоби привести повітряний лайнер до ладу. У літака Іл-76 Міноборони України, який 5 травня таки вилетів з аеропорту Катманду, при посадці в Делі пробило колесо. Через ці технічні проблеми він затримався до 6 травня. Крім того, Шкіряк повіз у рятувальну подорож до Непалу свою подружку Катерину Храмову. Вона полетіла до Катманду за державний кошт у якості психолога-реаніматолога. За даними МЗС України, загальна кількість евакуйованих становить 87 осіб, з них 76 громадян України та 11 громадян інших держав.

Інформаційний Акцент

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ