ТВ
Закон набуде чинності наступного дня після його опублікування.

Верховна Рада внесла поправки до закону «Про телебачення і радіомовлення» про визначення передач європейського виробництва. За відповідний документ проголосували 229 депутатів, передає Укрінформ.

Відповідно до закону, телевізійні ліцензіати, крім супутникового мовлення, за період між 7:00 та 23:00 повинні утримувати пропорції між іноземними та вітчизняними передачами: передачі Європи, Канади та США становитимуть не менше 70% від загального тижневого обсягу, а передачі українського виробництва – не менше 50%.

На радіо музичні композиції українських виконавців та авторів також мають складати не менше половини сумарного обсягу мовлення за тиждень.

Наголошується, що передачею європейського виробництва буде вважатися така, що створена юридичними особами – резидентами держав, які ратифікували Європейську конвенцію щодо транскордонного телебачення.

Проте, якщо передача розроблена на замовлення або за участі юридичних осіб-резидентів країни, яку визнано державою-агресором, то вона не входить до переліку ні українського виробництва, ні європейського.

Відповідний закон набуде чинності наступного дня після його опублікування.

Читайте: Під заборону в Україні потрапили ще 15 російських телеканалів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ