Ляшко
Ляшко заявив, що не покриватиме депутата Мосійчука, якщо той справді вчинив злочин

Верховна Рада дала у четвер, 17 вересня, дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт народного депутата Ігоря Мосійчука. За таке рішення проголосували 262 депутати. Це сталося після того, як генеральний прокурор Віктор Шокін продемонстрував в Раді оперативне відео, зроблене прихованою камерою, на якому Мосійчук нібито вимагає хабарі, предає Українська правда.

У свою чергу, лідер радикальної партії Олег Ляшко заявив, що не покриватиме депутата Ігоря Мосійчука, якщо той справді вчинив злочин. «Якщо Мосійчук брав гроші, якщо він вчинив злочин, то ми його не покриватимемо», – заявив Ляшко. Він також додав, що недоторканність з Мосійчука зняли з грубими порушеннями регламенту, оскільки питання мало обговорюватися регламентним комітетом. Також він обурився, що ані йому,а ні Мосійчуку не дали слова.

При цьому Ляшко запевнив, що сам нічого про це не знав і до отримання цих хабарів не причетний. Він також звинуватив Президента Петра Порошенка у політичному замовленні, а спікера Володимира Гройсмана – у його виконанні. Водночас Ляшко вибачився перед своїми виборцями на випадок, якщо Мосійчук дійсно вчинив цей злочин і додав, що сам «був у шоці», коли побачив це відео.

Сам же Мосійчук стверджує, що відеозапис, на якому він бере хабар, є змонтованим і неправдивим. «Вони вигадали, вони зробили це відео, щоби спаплюжити мене в очах людей», – сказав він. Мосійчук додав, що відео було зняте в різних локаціях, склеєне, а фрази вирвані з контексту. Він також заявив, що не має цих грошей і вони мали б бути мічені, як завжди у таких випадках робиться. Мосійчук вважає, що мова йде про помсту генпрокурора Віктора Шокіна через звинувачення на його адресу про те, що він знищив матеріали справи. Гонґадзе, а саму справу сфальсифікував.

Читайте: Ляшко: «Порошенко скуповує нардепів!»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ