Події в Мукачевому розслідуватиме спецгрупа ВРУ
Події в Мукачевому розслідуватиме спецгрупа ВРУ

Народні депутати ухвалили рішення про створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування обставин збройного конфлікту в місті Мукачеве, що на Закарпатті, передає Укрінформ.

За словами спікера ВРУ Володимира Гройсмана, очолив ТСК народний депутат від Блоку Петра Порошенка Микола Паламарчук. Крім того, своїх членів до складу Комісії  делегували всі фракції коаліції, Опозиційний блок та депутатські групи «Воля народу» й «Відродження».

Як передавав Інформаційний Акцент, 11 липня внаслідок конфлікту бійців 1-го запасного батальйону «Добровольчого українського корпусу» (ДУК) «Правого сектора» з охороною народного депутата, екс-«регіонала» Михайла Ланьо («Воля народу») в Мукачевому Закарпатської області відбулася стрілянина.

За даними МВС, під час конфлікту в Мукачевому першими зброю на ураження застосували саме бійці «Правого сектора». А в «ПС» висувають на адресу силовиків аналогічні звинувачення. Президент України Петро Порошенко виніс події в Мукачевому на обговорення Воєнного кабінету РНБО, засідання якого відбулося 13 липня.

Причиною збройного зіткнення між «Правим сектором» та представниками депутата Верховної Ради Михайла Ланьо всі сторони конфлікту називають спроби перерозподілити контрабандні потоки на Закарпатті.

Нагадаємо, 14 липня правоохоронці розпочали операцію із затримання, оскільки увімкнений телефон видав схованку бійців «Правого сектора» в лісі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ