ВРУ
Парламентарі масово прогулюють засідання Верховної Ради

Навіть збільшення заробітної плати втричі не може змусити парламентаріїв ходити на роботу. 18 травня спікеру ВР Андрію Парубію довелося о 13:26 достроково закрити засідання парламенту через відсутність необхідної для ухвалення рішень кількості депутатів. Про це пише NEWSru.com

Після обговорення законопроекту щодо управління водними ресурсами спікер провів «рейтингове» голосування за законопроект, щоби побачити кількість депутатів у залі.

Проголосували лише 173 народних депутата. Після цього Парубій констатував, що в залі немає голосів для ухвалення рішень.

«З таким підходом ми не зможемо ухвалювати рішення. Це неприйнятний підхід до роботи Верховної Ради України. У зв`язку з цим я оголошую закритим ранкове засідання Верховної Ради», – заявив спікер і нагадав, що наступне засідання відбудеться у четвер о 10.00.

Зазначимо, у середу проводиться лише ранкове засідання парламенту, яке має тривати з 10.00 до 14.00.

Нагадаємо, 10 травня голова Верховної Ради України підписав розпорядження про вираховування з зарплати депутатів «штрафів» у 700 гривень за один «прогул». Водночас, на думку Парубія, ці заходи не допоможуть розв’язати роблему, якщо не буде загального суспільного тиску.

Варто зазначити, що спікер парламенту користується методом «батога й пряника» у спілкуванні з народними депутатами. Зокрема, вже 16 травня Парубій заявив, що підтримує рішення попереднього голови ВР Володимира Гройсмана підвищити депутатам заробітну плату з 6 109 гривень до 17 425 гривень і не має наміру його скасовувати.

«Скажу непопулярну річ: якби це не було останнім рішенням Володимира Борисовича Гройсмана, це було би першим рішенням Андрія Володимировича Парубія», – наголосив він.

Читайте: Найбагатші народні обранці найбільше прогулюють засідання комітетів ВРУ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ