В Україні продовжать виплачувати спецпенсії
В Україні продовжать виплачувати спецпенсії

Народні депутати перенесли на наступне засідання розгляд законопроекту щодо перенесення термінів ухвалення закону стосовно призначення всіх пенсій, зокрема і спеціальних, на загальних підставах. Під час трьох сигнальних голосувань за цей документ депутатам не вистачало голосів, передає Укрінформ.

Законопроект пропонує перенести дату запровадження єдиних правил пенсійного забезпечення та призначення пенсій на загальних підставах для осіб, які працюють на «спецпосадах» на 1 липня 2015 року.

Як нагадала народний депутат Людмила Денісова, Верховна Рада в березні ухвалила закон щодо пенсійного забезпечення, в якому міститься доручення Кабміну змінити систему надання спецпенсій.

«Вони повинні були внести зміни у систему нарахування (спецпенсій – ред.) до 1 травня 2015 року, а Верховна Рада – ухвалити до 1 червня. Втім, наш календарний графік не дав нам можливості розглянути це питання… Є багато питань для доопрацювання, є зауваження МВФ, тому ми пропонуємо дати можливість уряду доопрацювати і відтермінувати це до 1 липня 2015 року», – сказала Денісова.

Нагадаємо, скорочення розміру спеціальних пенсій планується задля того, щоб забезпечити справедливість у пенсійній системі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ