Paul Manafort appears on stage ahead of Republican presidential candidate Donald Trump, Wednesday, June 22, 2016, in New York. (AP Photo/Mary Altaffer)
Американський політтехнолог Пол Джон Манафорт

І’мя радника кандидата у президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа Пола Манафорта значиться серед прізвищ осіб у списку чорної бухгалтерії Партії регіонів, яку вивчають детективи Національного антикорупційного бюро України. Про це повідомляє Українська правда.

«Згідно зі списками,  на витрати, пов’язані з даною особою, починаючи з 20.11.2007 року, було надано загалом понад 12,7 млн. доларів США», – повідомила прес-служба Антикорупційного бюро.

Зазначається, що останній запис в так званій «амбарній книзі» партії Віктора Януковича щодо Манафорта датований 5 жовтня 2012 року.

«Наголошуємо, що наявність прізвища Манафорта у «списках не означає, що він дійсно отримав ці кошти, адже у графі отримувачів значаться підписи інших осіб. Досудове розслідування у даному провадженні триває», – наголосили в НАБУ.

В Антикорупційному бюро стверджують, що ім’я Манафорта 22 рази фігурує в так званій «чорній касі», в якій містяться дані про корупційну діяльність «Партії регіонів» за 5 років.

Як повідомляв Інформаційний акцент, у березні 2016 року Дональд Трамп заручився підтримкою американського політтехнолога Пола Джона Манафорта, який раніше консультував політичну кампанію екс-президента України Віктора Януковича та Партії регіонів.

Читайте: Республіканці змінили риторику щодо України через екс-радника Януковича – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ