may-kl-flinn
Флінн, імовірно, прийме пропозицію нового глави Білого дому

Новообраний президент США Дональд Трамп запропонував посаду радника з нацбезпеки екс-керівнику розвідувального управління Пентаґону, генералу у відставці Майклу Флінну, відомому своїми проросійськими поглядами. Про це пише CNN з посиланням на чиновника з оточення Трампа.

Причому Флінн, імовірно, прийме пропозицію нового глави Білого дому: «Коли президент Сполучених Штатів просить вас служити, є тільки одна відповідь».

Варто зазначити, що спочатку Трамп розглядав Флінна на пост свого віце-президента, однак зупинився на кандидатурі Майка Пенса. Під час виборчої кампанії Флінн консультував Трампа з питань нацбезпеки. Він також представляв республіканця на мітингах та активно підтримував в соцмережах.

Щоби затвердити Флінна на посаду, рішення спершу повинні схвалити в Сенаті. Прикметно, що в 2014 році екс-генерала попросили в Пентаґоні залишити свою посаду через «суперечливий стиль управління».

Раніше Флінн неодноразово хвалив Путіна, отримував гроші за виступи в Москві та висловлював підтримку Кремлю на російському телебаченні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, директор національної розвідки США Джеймз Клаппер вважає, що Росія продовжить свою агресивну політику проти України й НАТО.

Нагадаємо, одним з провідних кандидатів на посаду Державного секретаря США в уряді Дональда Трампа є Джон Болтон, який протягом останніх років виступав за озброєння України та надання їй перспективи членства в НАТО.

Крім того, на посаду генерального прокурора Сполучених штатів Трамп розглядає кандидатуру свого колишнього внутрішньопартійного суперника на виборах, сенатора від штату Техас Теда Круза, який був одним із співавтором Ukraine Support Act – документу, який ухвалив Конґрес США на підтримку України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ