bogdan-dany-ly-shy-n
Данилишин був міністром економіки в уряді Тимошенко

Головою ради Національного банку України обрали колишнього міністра економіки Богдана Данилишина. Відповідне рішення ухвалили під час засідання органу. Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Члени Ради НБУ обрали своїм Головою Богдана Данилишина, а його заступником – Тимофія Милованова. Богдан Данилишин подякував членам Ради за довіру.

За словами Данилишина, робота ради буде направлена на макрофінансову стабільність і забезпечення соціально-економічного розвитку України.

Рада НБУ також призначила Якова Смолія першим заступником Голови НБУ, Катерину Рожкову та Романа Борисенка – заступниками Голови НБУ.

Нагадаємо, 24 жовтня президент Петро Порошенко призначив Богдана Данилишина та Василя Фурмана членами Ради Нацбанку за своєю квотою.

Данилишин в грудні 2007 року був призначений на посаду міністра економіки України в другому уряді Юлії Тимошенко і займав її до 11 березня 2010 року.

В 2013 році обраний Президентом Європейського Інституту економічних та політичних досліджень розвитку країн Центральної та Східної Європи і України (Прага).

У серпні 2010 року Генеральна прокуратура оголосила його в розшук, а в листопаді того ж року Данилишин попросив політичного притулку в Чехії. В 2014 році повернувся в Україну.

Тимофій Милованов – доцент Піттсбурзького університету (США), співзасновник проекту VoxUkraine.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ