МВФ
До кінця місяця МВФ розгляне питання співпраці з Йорданією, Екваторіальною Ґвінеєю та Сербією

Питання оцінки реформ, що їх здійснює уряд України в рамках програми співпраці з Міжнародним валютним фондом, не внесли до порядку денного роботи Ради директорів МВФ. Розклад засідань Ради сформовано до 31 серпня, проте українське питання в ньому відсутнє, Як повідомляє УНІАН з посиланням на сайт МВФ.

До кінця місяця МВФ розгляне питання співпраці з Йорданією, Екваторіальною Ґвінеєю та Сербією.

Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомляв, що в цілому Україна та МВФ погодили всі питання співпраці ще на початку липня, проте далі сталася якась технічна проблема, яка відстрочила дискусію щодо України. В уряді розраховували, що українське питання розглянуть наприкінці серпня.

Читайте: МВФ Україні: Спочатку е-декларування, потім – транш

Нагадаємо, МВФ схвалив програму співробітництва з Україною з використанням механізму розширеного фінансування у березні 2015 року терміном на 4 роки з обсягом фінансування 17,5 млрд. доларів.

Торік Україна отримала за програмою два транші обсягами 5 і 1,7 млрд. доларів.

Восени 2015 року на Київ чекав другий перегляд програми для отримання третього траншу в розмірі 1,7 млрд. доларів.

Однак ситуацію ускладнили проведені в жовтні вибори до місцевих рад, а а далі серйозні політичні суперечки навколо податкової реформи та формування бюджету на 2016 рік. Співпрацю з МВФ було фактично заморожено.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ