1
Фото зустрічі політиків в одному з найдорожчих ресторанів Києва опублікував Олександр Боровик

Голова Одещини Міхеїл Саакашвілі зустрівся з «ліберальним» крилом «Блоку Петра Порошенка» в столичному ресторані «Сумосан». Поки політологи міркують над тим, чи готується Міхо створити свою політсилу з частини «БППшників», нардеп від «Радикальної партії» Андрій Лозовий підрахував, у яку суму обійшлася вечеря, яку він на своїй сторінці у Фейсбук назвав «антикорупційною».

Лозовий повідомив, що фото зустрічі політиків в одному з найдорожчих ресторанів Києва опублікував радник Саакашвілі Олександр Боровик (відомий як Саша Боровік). Утім, згодом фотографії було видалено. «Звать – Саша Боровік. Приїхав робити реформи в Україні (не зміг), потім менший масштаб – на Одещині (не може), тепер ще менший – проводить реформи в ресторані (є результат, прибутки закладу після таких вечерь зростають)», – написав Лозовий.

Політик також оприлюднив ціни в ресторані «Сумосан»:

Ролл негі тору – 1854 грн.
Ролл з мармуровим м’ясом – 3163 грн.
Лакедра тартар з чорною ікрою – 1337 грн.
Тартар асорті з брюшка – 2569 грн.
Карпаччо з лобстера – 1095 грн.
Тепаньякі мармурове м’ясо – 6815 грн.
Тепаньякі сет фуа гра – 8564 грн.
Устриці з соусом Понзу – 891 грн.
Тріска з місо соусом – 1370 грн.
Різотто з ікрою морського їжака – 2756 грн.
Суп щабу-щабу з мармуровим м’ясом – 8850 грн.

«І на десерт – ананас з білим шоколадом всього за 258 грн. І не подавилися ж, заморські реформатори…», – обурився Лозовий.

Як відомо, голова Одещини часто звинувачує представників української влади в корупції. Востаннє скандал трапився  14 грудня. Тоді міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що під час суперечки на Національній раді реформ облив водою главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Причиною інциденту стало питання щодо приватизації Одеського припортового заводу та звинувачення у корупції.  Саакашвілі, коментуючи інцидент, пообіцяв, що Україна позбавиться «злодіїв і шахраїв» в Кабміні.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ