Ляшко
Ляшко назвав затримання у Менах репресіями проти «РПЛ»

Правоохоронці піймали на хабарі мера міста Мени Чернігівської області Геннадія Примакова та керівника районної організації «Радикальної партії» Валерія Гайдукевича, повідомляє на своєму офіційному сайті прокуратура Чернігівщини.

Хабарники отримали 1 тисячу доларів за сприяння у передачі земельної ділянки.

Правоохоронці задокументували, що під час чергової сесії міської ради мер допоміг розгляду і затвердженню питань з виготовлення проектно-технічної документації земельної ділянки. Депутати також ухвалили рішення про скликання позачергової сесії для остаточного розгляду виділення землі в оренду.

Лідер «РПЛ» Олег Ляшко назвав ці затримання репресіями проти політсили, яка блокує трибуну з вимогою знизити тарифи.

«Сьогодні буквально годину тому в місті Мена Чернігівської області спецслужби затримали мера міста Примакова, за якого більше 60% людей проголосували, цей мер міста обраний від Радикальної партії міста Мени. І затримали керівника районної партійної організації Менського району Чернігівської області Гайдукевича. Їх обох звинувачують, що вони нібито отримали якісь хабарі. Нехай у мене рука відсохне, якщо хтось там отримував хабарі. Все це політичні репресії, все це фальсифікації кримінальних справ», – заявив Ляшко 14 липня під час засідання парламенту.

За його словами, дії правоохоронців пов’язані з довиборами у Верховну Раду, проведення яких призначено на 17 липня.

Нагадаємо, парламентська фракція РПЛ продовжує «сидячий протест» біля президії Верховної Ради, вимагаючи скасування різкого підвищення комунальних тарифів для населення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ