«Радикали» блокують вхід до ГПУ
«Радикали» блокують вхід до ГПУ

Народні депутати України від Радикальної партії заблокували вхід до Генеральної прокуратури України, де об 11:00 мав розпочатися брифінг Генерального прокурора Віктора Шокіна. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Наразі депутати нікого не пропускають всередину будівлі, а біля входу виникла штовханина. «Радикали» також вимагають «відкрити вхід і впустити їх для того, щоб подати заяву про кримінальне правопорушення». Водночас співробітники міліції та  Управління державної охорони в будівлю нікого не впускають й не випускають.

Нагадаємо, 12 червня у Верховній Раді України розпочався збір підписів за відставку Шокіна.  21 липня Генпрокурор заявив про те, що його збираються фізично знищити. Також Шокін повідомив, що вніс до Верховної Ради подання на затримання та арешт одного з народних депутатів з парламентської більшості, але не назвав його імені. У Радикальній партії підозрюють, що йдеться про заступника їх фракції в Раді, народного депутата Андрія Лозового.

Лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко вважає, що після місцевих виборів Радикальна партія може покинути коаліцію.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ