Мустафа Найєм
Мустафа Найєм

Є імовірність, що Радикальна партія Олега Ляшка приєднається до коаліції. Якщо вони справді хочуть щось зробити, то не можуть бути осторонь стратегічних рішень, які стосуються України. Таку думку висловив народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм, передає кореспондент видання Інформаційний Акцент з парламенту.

На думку парламентарія, Радикальна партія просто очікує моменту, коли можна буде на вигідних умовах увійти в нову коаліцію.

«У Ляшка є вимога – він хоче бути спікером. Нині він просто чекає, коли розвалиться схема, яку тепер пробують створити, і тоді увійде в нову коаліцію із цими вимогами», – розповів Найєм.

За словами нардепа, ніхто також не виключає, що нова коаліція може бути створена за рахунок позафракційних депутатів.

«Потрібно залучити позафракційних, які би увійшли до нової коаліції. Йдеться не про «регіоналів». Не тих людей, які були причетні до минулої влади, а тих, які чесно пройшли в парламент, вийшли із своїх фракцій або їх виключили звідти. Ці депутати можуть бути залучені або через БПП, або через «Народний фронт, – пояснив депутат.

Також політик додав, що «Самопоміч» поки не змінила своєї позиції і відсторонилася від процесу формування коаліції.

«Мені здається, що «Самопоміч» не дуже щиро відсторонилась від процесу формування нової коаліції. Адже вони говорять, що підтримують кандидатуру пані Яресько. Проте чудово розуміють, що без входження в коаліцію неможливо висувати прем’єр-міністра», – додав Найєм.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, фракції БПП, «Народний фронт» та «Батьківщина» у парламенті, не змогли домовитися про створення нової коаліції. Під час перемовин партія «Батьківщина» висунула умови їхнього входження в коаліцію. Водночас, БПП намагається створити коаліцію без участі «Батьківщини». Зокрема, депутат Ірина Суслова, яка була обрана за списками партії «Самопоміч» увійшла до складу президентської фракції.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ