«Радикали» Ляшка назбирали 40 підписів за відставку Порошенка

Після оприлюднення «панамських документів» Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту Порошенка
Після оприлюднення «панамських документів» Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту Порошенка

У підписних листах про ініціювання імпічменту президента України залишили свої підписи понад 40 народних депутатів з різних фракцій, а також позафракційні парламентарі. Про це повідомив нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий, передає Інтерфакс-Україна.

«Десь годину тому було вже більше 40 підписів. Підписалася фракція Радикальної партії Олега Ляшка у повному складі, майже вся «Самопоміч», (позафракційні) депутати Парасюк, Денисенко та інші «укропівці», – повідомив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після оприлюднення «панамських документів» лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту президента України Петра Порошенка.

У свою чергу, Порошенко відхрестився від «офшорного скандалу». Він заявив, що юристи нададуть вичерпні пояснення для преси. Водночас, на думку експертів, в Україні немає правоохоронного органу, який міг би розслідувати діяльність глави держави.

Нагадаємо, у результаті витоку витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseka, стало відомо, як політики та інші впливові люди використовують офшори для того, щоби сховати своє багатство.

У документах містяться дані про секретні офшорні компанії, пов’язані з сім’ями і сподвижниками президента РФ Владіміра Путіна, Хосні Мубарака в Єгипті, Муаммара Каддафі в Лівії та Башара Асада у Сирії. Фігурує в розслідуванні й ім’я українського президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ