Після оприлюднення «панамських документів» Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту Порошенка
Після оприлюднення «панамських документів» Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту Порошенка

У підписних листах про ініціювання імпічменту президента України залишили свої підписи понад 40 народних депутатів з різних фракцій, а також позафракційні парламентарі. Про це повідомив нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий, передає Інтерфакс-Україна.

«Десь годину тому було вже більше 40 підписів. Підписалася фракція Радикальної партії Олега Ляшка у повному складі, майже вся «Самопоміч», (позафракційні) депутати Парасюк, Денисенко та інші «укропівці», – повідомив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після оприлюднення «панамських документів» лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко заявив, що ініціює початок процедури імпічменту президента України Петра Порошенка.

У свою чергу, Порошенко відхрестився від «офшорного скандалу». Він заявив, що юристи нададуть вичерпні пояснення для преси. Водночас, на думку експертів, в Україні немає правоохоронного органу, який міг би розслідувати діяльність глави держави.

Нагадаємо, у результаті витоку витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseka, стало відомо, як політики та інші впливові люди використовують офшори для того, щоби сховати своє багатство.

У документах містяться дані про секретні офшорні компанії, пов’язані з сім’ями і сподвижниками президента РФ Владіміра Путіна, Хосні Мубарака в Єгипті, Муаммара Каддафі в Лівії та Башара Асада у Сирії. Фігурує в розслідуванні й ім’я українського президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ