Френсіс Фітцджеральд
Френсіс Скотт Фітцджеральд

Віднайдене в архівах Прінстонського університету оповідання американського письменника Френсіса Скотта Фітцджеральда вперше буде опубліковано в Мережі в листопаді цього року. Про це повідомляє Lenta.Ru з посиланням на The Telegraph.

Робота під назвою «Температура», датована липнем 1939 року, складається з восьми тисяч слів і, як передбачається, має автобіографічний характер. У ній розповідається історія письменника Еммета Монсена, який проживає в Лос-Анджелесі і потерпає від алкогольної залежності. Твір містить посилання до фінансових труднощів, яких зазнавав Фітцджеральд після закінчення терміну дії контракту з медіакомпанією MGM, а також проблем зі здоров’ям через надмірне вживання алкоголю.

Виявив оповідання редактор журналу The Strand Ендрю Джилі. Він описав його як «навіжену комедію з діалогами у стилі Вудхауса, романтичну і трохи трагічну». «Я був вражений тим, яка розповідь смішна і цікава. Коли ми думаємо про Фіцджеральда, нам пригадуються хіба що трагічні романи, які він створював. Наприклад, «Великий Ґетсбі» і «Ніч ніжна», але «Температура» показує, що він був однаково гарний і вправний також у коротких історіях, оскільки він був в змозі написати комедію», – зазначив Джилі.

Американського письменника Френсіса Скотта Фітцджеральда, поряд з Ернестом Гемінґвеєм та Еріхом Ремарком, вважають найважливішими представниками так званого втраченого покоління у літературі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ