«Реал» переміг «Барселону» на «Камп Ноу»

Реал
«Барселона» залишилася на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги

В Іспанії відбувся матч «Барселона» – «Реал», у рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії. Він  завершився з рахунком 2:1 на користь мадридців, передає ТСН.

Перший гол у матчі був забитий на 56-й хвилині. Жерар Піке відмінно поборовся з Пепе в штрафній суперника і забив головою після подачі з кутового. Зрівняв рахунок Карім Бензема на 62-й хвилині.

Остаточний рахунок у матчі втсановив Кріштіану Роналду на 85-й хвилині, він сильним ударом вразив ворота суперника після пасу Гарета Бейла.

Незважаючи на такий результат зустрічі, «Барселона» залишилася на першому місці в турнірній таблиці Ла Ліги з 76 очками в активі.

«Реал» розташувався на 3 сходинці з 69 балами. Нагадаємо, у першому «ель класіко» поточного сезону «Барселона» на виїзді розгромила «Реал»  із рахунком 4:0.

Читайте: У Данії з’явився свій Кріштіану Роналду