у Києві побили луганського сепаратиста Клінчаєва
У Києві побили луганського сепаратиста Клінчаєва

У Голосіївському районі Києва біля одного з кафе дістав побоїв скандально відомий депутат Луганської облради від Партії регіонів Арсен Клінчаєв. Про це повідомляє Інформатор. Інцидент стався 7 жовтня.

Як повідомив один з очевидців, одіозний «регіонал» поводився зухвало: хамив персоналу, чіплявся до дівчат, які прийшли в кафе. Їх намагався захистити один із відвідувачів. «Билися один на один. Але противник виявився набагато сильнішим, і Клінчаєв своє отримав», – розповів один з відвідувачів.

Як відомо, депутат Луганської облради був організатором проросійських мітингів у Луганську, влаштовував неодноразові провокації під час акцій луганського Євромайдану.

Нагадаємо, вперше депутат Луганської обласної ради Арсен Клінчаєв був затриманий співробітниками СБУ 10 березня в Луганську. Очолювана ним радикальна луганська організація «Молода гвардія» спільно з «російськими туристами» захопила облдержадміністрацію і силоміць змусила губернатора Володимира Пристюка написати заяву про звільнення.

Пізніше Клінчаєв був доставлений до Києва і поміщений у СІЗО, проте суд змінив йому запобіжний захід на домашній арешт. Клінчаєв був не раз помічений в Києві з жінками.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ