В липні 2013 року Мельника затримали працівниками міліції у власному кабінеті під час отримання хабара
В липні 2013 року Мельника затримали працівниками міліції у власному кабінеті під час отримання хабара

Екс-ректор Національної податкової академії Петро Мельник, якого звинувачували в хабарництві, за рішенням суду через виконавчу службу відновлюється на посаді. Про це повідомило поінформоване джерело, передає УНІАН.

«Сьогодні Мельник приніс до Ірпінської виконавчої служби відповідні судові документи для відновлення його на посаді ректора», – сказав співрозмовник.

Нагадаємо, в липні 2013 року Мельника затримали працівниками міліції у власному кабінеті під час отримання хабара. Він вимагав та отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень.

7 серпня на нього одягли спеціальний браслет, який дозволяє відстежувати всі переміщення арештованого. В ніч на 9 серпня Мельник зняв браслет і зник в невідомому напрямку, після чого знайшовся в США.

Правоохоронці затримали екс-ректора податкового університету 1 квітня 2014 року, коли той прибув до Києва з Лондона. 8 травня екс-ректор знову вийшов на волю.

24 червня 2014 року Головне слідче управління МВС завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами одержання Мельником хабарів і направило обвинувальний акт до Ірпінського міського суду Київської області.

8 липня Ірпінський міський суд ухвалив виправдувальний вирок Мельнику. Генеральна прокуратура України оскаржила цей вирок.

На початку листопада Апеляційний суд Київської області скасував рішення суду, яким Мельника виправдали. Справу направили на новий судовий розгляд.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ