Петро Мельник
Скандально відомого Петра Мельника відпустили з-під домашнього арешту

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання прокуратури Київської області про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту Петру Мельнику, повідомляє Інтерфакс-Україна

Відповідно до визначення суду від 9 жовтня 2015 року, розглянувши клопотання прокуратури Київської області про продовження Мельнику запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання, залишив її без задоволення. У документі наголошується: «Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили і підлягає негайному виконанню з моменту її оголошення».

Як відомо, 29 травня 2015 року екс-ректору Мельнику оголосили підозру через хабарі, адже за інформацією МВС, Мельник отримав від студентів неправомірну вигоду на загальну суму 63 тис. грн. 9 липня Ірпінський міський суд виніс виправдувальний вирок колишньому ректору податкового університету Петру Мельнику, якого звинувачували в хабарництві. А 14 липня виправдувальний вирок Ірпінського міського суду Київської області щодо Петра Мельника оскаржила Генеральна прокуратура. Згодом ухвалою Печерського районного суду Києва від 8 вересня 2015 року щодо Мельника було застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Читайте: Топ-5 зухвалих оборудок виправданного екс-ректора Мельника

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ