Валерій Запорожан
Валерій Запорожан

На ректора Одеського медуніверситету Валерія Запорожана скоїли напад двоє зловмисників, жорстоко побивши його битами. Про це повідомили Укрінформу в ректораті вишу.

Як розповіла дружина ректора Наталя, двоє чоловіків напали на її чоловіка близько 9 ранку – саме в той момент, коли він йшов територією університету в адміністративний корпус. «Це були не випадкові перехожі, а спеціально підготовлені люди», – поділилася Наталя і зазначила, що злочинці не були ані студентами університету, ані його співробітниками. Затримати їх поки не вдалося.

В результаті нападу ректор вузу отримав черепно-мозкову травму, забій головного мозку, забої плеча, руки, гомілки та інші травми. Зараз він перебуває в реанімації. На запитання про те, з чим може бути пов’язаний напад, проректор університету Владлена Дубініна відповіла, що він, напевно, не пов’язаний з роботою Запорожана в університеті, який той очолює вже 21 рік, проте припустила, що побиття могло бути викликане професійною діяльністю Запорожана в Києві.

Речниця Одеського облУВС Алла Марченко додала, що «ані громадянин Запорожан, ані його близькі поки не подавали заяви до міліції про скоєння нападу й побиття».

Валерій Запорожан – академік Національної академії Медичних наук України, обраний в 2000 році за фахом акушерство та гінекологія. Доктор медичних наук, професор, Лауреат державної премії України (1997), заслужений винахідник України, віце-президента НАМНУ (з 2011), ректор Одеського національного медичного університету (з 1994р.), завідуючий кафедрою акушерства та гінекології. На його рахунку низка праць з генетики, молекулярної біології, біоетики і нооетики, акушерства та гінекології.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ