Репортаж про війну на Донбасі виграв престижну премію у Франції
Репортаж про війну на Донбасі виграв престижну премію у Франції

Телевізійний репортаж про будні війни на Донбасі отримав перше місце на престижному французькому конкурсі. Про це інформує День.

Перший приз категорії «TV» за результатами вибору студентів і ліцеїстів на конкурсі військових кореспондентів Бає-Кальвадос у Франції отримав репортаж під назвою «Війна-су*а» бельгійського фотографа Віржіні Нґуєн Хоанґ і телеоператора Дастан Альтаїр.

У відео йдеться про солдатів української армії, які воюють проти підтримуваних Кремлем терористів на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

Головний герой репортажу, Данило – втомлений і побитий війною молодий 19-річний юнак, який протягом кількох місяців бореться на передовій лінії поблизу Пісків, у декількох кілометрах від аеропорту Донецька.

У хлопця залишається лише одне бажання – повернутися додому, проте Данило гине в бою. Знаково, що лише кілька днів тому він нарікав на те, що не зміг побувати на похороні свого найкращого друга, який загинув від артилерійського снаряду на передовій.

«Ця нагорода є даниною Данилові. Ми не забудемо про тебе, і ми не забуваємо, що в Україні досі триває війна», – наголосила одна з авторів репортажу Віржіні Нґуєн Хоанґ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ