Трамп
Шанси Трампа отримати номінацію на посаду президента від республіканців є практично абсолютними

Необхідність висунення Дональда Трампа єдиним кандидатом від партії породила сум’яття в лавах республіканців. Тепер мільярдерові належить об’єднати Республіканську партію, знайти кандидата у віце-президенти і продумати деталі кампанії проти Гілларі Клінтон. Про це пише Der Spiegel.

«Радість? Ентузіазм? Ейфорія? Нічого подібного. Багатьох республіканців охопив жах. В інтерв’ю, в Інтернеті й статтях вони вихлюпують своє роздратування, чому саме Трамп, який довгий час топтав ногами партійні принципи, має стати її номінантом», – пишуть автори публікації Вейт Медик і Рональд Неллес.

Багато хто побоюється, що Республіканська партія на чолі з політичним бешкетником має мало шансів у боротьбі за Білий дім.

Нагальним питанням для Трампа стає вибір кандидата у віце-президенти, наголошується у статті. Він повинен мати те, чого немає у Трампа, – надійність і досвід. Губернатор штату Огайо Джон Кейсік або губернатор Флориди Рік Скотт могли б заповнити відсутність у нього політичного досвіду. Щоправда, деякі, як, наприклад, губернатор штату Нью-Мексико Сюзанна Мартінес (за допомогою якої Трамп міг би збільшити підтримку серед жінок і латиноамериканців) вже дали зрозуміти, що не палають бажанням бути «номером два» при президенті Трампа.

Що стосується стратегії передвиборної боротьби з Клінтон, то Трамп вважає, що її вразливою точкою є світова торгівля. Він заявив, що планує переглянути механізми торговельних відносин з Китаєм та іншими країнами.

«Ніхто не вірить в те, що Трамп відмовиться від грубувато-агресивного тону під час фінальної боротьби з Клінтон. Напевно, він виставлятиме Клінтон не інакше як частину нібито корумпованого вашингтонського істеблішменту. Крім того, він може розіграти проти неї таку карту, як секс-афери її чоловіка Білла», – припускають журналісти.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 4 травня головний суперник Дональда Трампа – сенатор від штату Техас Тед Круз – у своїй промові після поразки на праймеріз в штаті Індіана заявив, що більше не боротиметься за номінацію від республіканців.

Таким чином, шанси Трампа отримати номінацію на посаду президента від республіканців стали практично абсолютними.

Нагадаємо, що Гіларі Клінтон і Трамп, за попередніми результатами внутрішньопартійних виборів, які пройшли в «супервівторок» відразу в 12 штатах і на американському Самоа, стають фаворитами подальших перегонів.

20 квітня Клінтон і Трамп стали переможцями праймеріз у Нью-Йорку. 26 квітня Трамп виграв праймеріз у п’яти штатах, Клінтон – в чотирьох. 

Як повідомляв Інформаційний Акцент, президент США Барак Обама під час свого останнього прийому Асоціації журналістів при Білому домі натякнув, що його наступницею на посаді буде Гілларі Клінтон та пожартував щодо досвіду Трампа в області зовнішньої політики.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ