Львів, замінування
Вибухотехніки не знайшли жодних небезпечних предметів у ресторанах Львова

Львівські ресторани «замінував» невідомий з Луганщини. Всі повідомлення виявилися хибними, адже жодних вибухонебезпечних предметів у закладах громадського харчування не знайшли. Про це повідомляє поліція Львівської області.

«Особу кібертерориста не встановлено», – зазначив в. о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.

«Проте працівники поліції та СБУ відстежили місце його перебування. Зокрема, повідомлення про замінування надійшло з території Луганської області. Зловмисник використав електронну скриньку російського «поштовика» Яндекс, сервер якого розташований у Москві», – повідомив він.

За словами Загарії, цей злочин правоохоронці кваліфікують як кібердиверсію, спрямовану на дестабілізацію ситуації у Львові та Львівській області. Відкрито кримінальне провадження.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 лютого зранку у Львові був бум із замінуванням ресторанів у середмісті.

Зокрема, «замінували» «Старгород» на вул. Римлянина, «Гасову Лямпу» на вул. Вірменській, паб на вулиці Дудаєва, «Криївку» на пл. Ринок, уже всьоме «Прагу» на вул. Гнатюка, «Кумпель» на Чорновола, паб «Корзо» на вул. Братів Рогатинців, 10, ресторан «Атмосфера» на куті вул. Сербська і Братів Рогатинців, «Дарвін» на вул. Шевській, а також «Леополіс» на вул. Театральній.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ