пістолети
У листопаді ВМФ РФ почне випробування променевих пістолетів

Революційну зброю почнуть випробовувати в листопаді російські військові, а в перспективі зможуть застосовувати її проти терористів «Ісламської держави». Мова йде про променеві пістолети, які здатні виводити з ладу як людські очі, так і спеціальні датчики, про це пише таблоїд Sunday Express.

Видання стверджує, що принципово новий пристрій продемонструють у Росії на військовій виставці. У першу чергу, променеві гармати підуть на службу ВМФ РФ. Передбачається, що пристрої буде встановлено на кораблях-амфібіях, суднах на повітряних подушках і повітряних крилах. «Це допоможе врятувати життя військових і зберегти техніку, викликавши сильний психологічний вплив на супротивника», – пояснює творець пристрою, заступник генерального директора Об’єднаної приладобудівної корпорації «Ростєх» Сєрґєй Скоков. На початку року корпорація «Ростєх» повідомляла про запуск в серійне виробництво нових типів продукції. Йшлося про засоби і системи зв’язку і управління, комплекси радіоелектронної боротьби, авіаційні системи спостереження та інші технічні новинки.

Як рапортує Міноборони РФ, з початку російської операції в Сирії було здійснено 934 бойових вильоти, в яких знищено аж 819 об’єктів терористів. Лише за минулий тиждень знищено 363 об’єкти, зокрема, 71 командний пункт і вузол зв’язку, 10 заводів і майстерень з виробництва вибухівки, 30 різних складів пально-мастильних матеріалів, боєприпасів і майна, 252 опорних пункти, укріплених районів та польових таборів терористів. За словами начальника Головного оперативного управління російського Генштабу генерал-полковника Андрєя Картаполова, бойовики «Ісламської держави» відчувають гостру потребу в боєприпасах, зброї та паливі, зіткнулися з масовим дезертирством і змушені перекидати підкріплення з Іраку.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Мережі з’явилося відео з демонстрацією нових оборонних здібностей терористів «Ісламської держави». Вони надули і запустили в небо над сирійським Ірбілем велику кількість презервативів, прив’язавши до них вибухові пристрої,

Читайте: США програють Росії електронну війну, – Foreign Policy

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ